Sezen Tour
Şu an buradasın: > Yurt İçi Seyahatleri

Belconti Resort Otel / BELEK

 Antalya’nın 35 km doğusundaki yeni Turizm Merkezi Belek’de, okaliptüs ormanları ve çam ağaçları ile koruma alanı ve kumlu / ince çakıllı sahil şeridi üzerinde bulunmaktadır.

Aynı zamanda, uluslararası standartlara uygun birçok modern golf sahaları ile Belek bir golf cennetidir ve bölgenin tarihi güzelliklerini görmek için en iyi başlangıç noktalarından biridir.

Aralık 2004 yılında bölgede açılan Kilise, Sinagog ve Cami üçlüsünün buluşturulduğu “Dinler Bahçesi“ Belconti Resort Otel’e yakın mesafede bulunmaktadır.

Tesisimiz 98.000 m2 alana kurulu ve denize “0” geniş bitki örtüsüne sahip, yeşilliklerle çevrili ve Çevre bilinci ile tanzim edilmiştir.

 

 


Tatilinizin başlangıcından sonuna kadar sizin, ailenizin, çocuklarınızın sağlığı için, kendinizi daha dinlenmiş hissetmeniz, yaşam stresinden günlük iş yoğunluğundan uzaklaşmak için doğal methodlar ve egzersizler...

Türk Hamamı, sauna, buhar banyosu, jakuzi, fitness center’lı Güzellik Merkezimizde kendinizi şımartın.

Sağlık tatilinizin “gayesidir”.

 

Özel olarak dizay edilmiş Kongre Merkezimizde, deneyimli banket personelimiz ile hertürlü toplantı, seminer, konferans ve kongre gruplarınız için, en iyi servis ve hizmeti vermeye hazırız. Çok amaçlı kullanılabilecek özel dizaynlı Fuaye, 20 ila 900 kişiye sorunsuz ve kaliteli hizmet verebileceğimiz 6 adet çeşitli büyüklükteki toplantı salonlarının yanısıra, özellikle kahve molalarının alınabileceği eşsiz panaromik manzaralı teras ve internet bağlantınızı sorunsuz sağlayabileceğiniz Business Center hizmetinizde olacaktır.
 

 

Belconti Resort Otel
Belconti Resort Otel
Belconti Resort Otel
Belconti Resort Otel
Belconti Resort Otel
Belconti Resort Otel
Belconti Resort Otel
Belconti Resort Otel
Belconti Resort Otel
Belconti Resort Otel
Belconti Resort Otel
Çağrı Merkezi
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan Sezen Tour Ltd. Sti. sorumlu tutulamaz.
© Copyright Sezen Tour - Tüm hakları saklıdır.