Sezen Tour

BÖLGELERE GÖRE OTELLER

odessa
Seyahat Sigortası
Uçak Bileti
Vize
Araç Kiralama

Hakkımızda

İstanbul’da 1994 yılında kurulan SEZENTOUR seyahat acentemiz faaliyetlerini en iyi hizmet verme titizliği ile artırmaktadır.

IATA belgesine sahip seyahat acentemiz dünyanın her uçuş noktasına uçak bileti düzenleyip o noktalarda gerekli olan Otel-Transfer-Rehber-Tur Aktiviteleri konularında hizmet vermektedir.            

Antalya ve Muğla Dalaman’da seçkin kadrosu ve geniş araç flosu ile turizm hizmeti veren SEZENTOUR seyahat acentesinin şubeleri bulunmakta olup, amacımız her ülkeden Türkiye’ye getirilen turist gruplarına en iyi şekilde tatil ortamını yaratacak servis vermektedir. Odessa’nın en büyük seyahat acentalarından biri olan ‘Muğla-Odessa’ bizim Ukraynda’daki temsilcimizdir.

“SezenTour” ve “Mugla-Odessa” Türkiye’de sayılı lüks resort ve otelin bağlı bulunduğu Great Hotels Of The World’ un bir üyesi olan Hillside Beach Club’un resmi dağıtıcısıdır.

 Hizmetlerimiz:

 · Gezi organizasyonları

· Vize işlemleri

· Sağlık sigortası

· Araç ve transfer

· Uçak biletleri

· Otel rezervasyonları

Müşterlerimizin ihtiyaçları karşılayacak en iyi onaylı çözümü sunmak için sadece güvenilen iş ortakları ile çalışırız. Ortaklarımız arasında Turkish Airlines, Aerosvit, Lufthansa, Emirates Airlines, Onur Air yer alıyor.

 

Otel alanında Hillside Beach Club, Lykia World Oludeniz, Club and Hotel Letoonia, Fethiye; Rixos Premium, Kempinskiy Hotel Barbaros Bay, Bodrum; Adam and Eve Hotel, Rixos Premium Belek, Susesi Deluxe Resort Spa and Golf Hotel, Belek; Rixos Hotel Tekirova, Rixos Sungate, Kemer ortaklarımız arasındadır.

Our tour guides “SezenTour” and “Mugla-Odessa” were founded 15 years ago in Turkey and Ukraine. We can offer our clients air tickets to any country of the world and excursions, transfer and hotel services. One of the major tour companies of Odessa “Mugla-Odessa” is our representative office in Ukraine.

SezenTour and Mugla-Odessa are the official distributors of the elite complex Hillside Beach Club in Ukraine.

 

We are glad to offer our clients a wide range of services:

· Tours all around the world

· Visa support

· Medical insurance

· Transport services

· Air tickets sales and booking

· Hotel reservation

We cooperate only with trustworthy partners. Among them major world airlines, such as Turkish Airlines,Aerosvit, Lufthansa, Emirates Airlines, Onur Air.

 In hotel business our partners are best luxury hotels in Turkey, such as Hillside Beach Club, Lykia World Oludeniz, Club and Hotel Letoonia in Fethiye; Rixos Premium, Kempinskiy Hotel Barbaros Bay in Bodrum; Adam and Eve Hotel, Rixos Premium Belek, Susesi Deluxe Resort Spa and Golf Hotel in Belek; Rixos Hotel Tekirova, Rixos Sungate in Kemer.

Choosing our company you choose safety and quality service!

We are sure that you deserve the best!

 

Hakkımızda
Çağrı Merkezi
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan Sezen Tour Ltd. Sti. sorumlu tutulamaz.
© Copyright Sezen Tour - Tüm hakları saklıdır.